Produkcja, Logistyka, MES

Zarządzanie procesem produkcji, współpraca z oprogramowaniem MES, logistyka i zaopatrzenie, a także sposoby finansowania systemów ERP.

To przewodnia tematyka 19. edycji warsztatów Informatyka w Produkcji, organizowanych i prowadzonych przez specjalistów Streamsoft.

Tym razem naszym Partnerem Merytorycznym był Technikplast, – dystrybutor oprogramowania MES GOLEM OEE, do mierzenia i bieżącej analizy efektywności maszyn na produkcji. Firma wystąpiła z panelem dotyczącym integracji systemu ERP z oprogramowaniem MES’owym. W roli Patrona Medialnego towarzyszyło nam z kolei czasopismo Production Manager.

W tej edycji odwiedziliśmy Lublin, Łódź, Rzeszów, Gliwice, Gdańsk, Bydgoszcz oraz Poznań, a w spotkaniach z nami wzięło udział w sumie niemal 200 osób z ponad 130 firm! Nie pozostaje nam nic innego, jak podziękować za zaufanie, wyrażone liczną obecnością i zaangażowaniem w debatę podczas konferencji. Takie spotkania są dla nas ważną nauką i inspiracją, która pozwala stale ulepszać oferowane rozwiązania i usługi.

Na kolejnej edycji warsztatów dla firm produkcyjnych z cyklu Informatyka w Produkcji widzimy się wiosną 2020 roku. Do zobaczenia!